Menu
Alışveriş Sepetiniz

Haziran ayına özel indirimleri keşfedin...

Şimdi İstanbul, İzmir & Kocaeli Mağazalarımızda %40'a varan gerçek indirimler sizi bekliyor!

Ahşap Bahçe Mobilyaları

Ahşap Bahçe Mobilyaları

Marka: Bahex Model ID: FLEX-AHSAP-SEZLONG
Flex 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ile maksimum sağlamlık & su itici minderleri ile yüksek konfor sunuyor...Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable FabricKavisli Oturma Alanı / Curved SeatKatlanır Sehpa / Folding Table..
3.490,00₺
Marka: Bahex Model ID: IRIS-3LU-AHSAP
Iris 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ile maksimum sağlamlık &su itici minderleri ile zarif ve kullanışlı olarak dizayn edilmiştir.Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable FabricYıkanabilir Fermuarlı Kılıflar / Washable Zi..
32.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: Lara İroko 80x140CM
Bahex Lara İroko 80x140CM Masa Alüminyum Gövde Ahşap Outdoor Masa Tasarım zevkinize göre Next, Poseidon, Hera ve Petra sandalye ve koltuklarla kombinleyebilirsiniz. Lara iroko masa ile kurulan mekana değer ve şıklık katarak misafirlerinizi etkileyin. Alüminyum ve iroko tasarımı ile daha elit bi..
12.790,00₺
Marka: Bahex Model ID: Lara İroko 80x80CM
Bahex Lara İroko 80x80CM Masa Alüminyum Gövde Ahşap Outdoor Masa Tasarım zevkinize göre Next, Poseidon, Hera ve Petra sandalye ve koltuklarla kombinleyebilirsiniz. Lara iroko masa ile kurulan mekana değer ve şıklık katarak misafirlerinizi etkileyin. Alüminyum ve iroko tasarımı ile daha elit bir..
9.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: Lara İroko 90x160CM
Bahex Lara İroko 90x160CM Masa Alüminyum Gövde Ahşap Outdoor Masa Tasarım zevkinize göre Next, Poseidon, Hera ve Petra sandalye ve koltuklarla kombinleyebilirsiniz. Lara iroko masa ile kurulan mekana değer ve şıklık katarak misafirlerinizi etkileyin. Alüminyum ve iroko tasarımı ile daha el..
14.750,00₺
Marka: Bahex Model ID: LITE-2LI-AHSAP
Lite 2+1+1 oturma grubu zarif ve özgün tasarımı birleştirerek bahçenize konfor getirecek.Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable FabricYıkanabilir Fermuarlı Kılıflar / Washable Zippered CoversYüksek Dayanıklılık / Ultradurabl..
11.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: LIVA-KAVISLI-SET
Liva 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ile maksimum sağlamlık & su itici minderleri ile yüksek konfor sunuyor...Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable FabricKavisli Oturma Alanı / Curved SeatKatlanır Sehpa / Folding Table..
4.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: FLEX-KOLSUZ-SEZLONG
Loft 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ve kolçaklı yapısı ile maksimum konfor, su itici minderleri ile yüksek rahatlık sağlamaktadır.Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable Fabric3 Kademe Ayarlanabilir / 3 Levels AdjustableKa..
4.290,00₺
Marka: Bahex Model ID: NEXT İroko Koltuk
NEXT İroko Alüminyum gövdeli Outdoor Sandalye Bakım gerektirmeyen dış hava şartlarına karşı dirençli olarak üretilmiştir. Koltuklar üst üste istiflenebilir. vidalama montaj gerektirmez bezle silinebilir kolay temizlik. Bahex hayatınızı kolaylaştıracak ve keyif alacağınız kullanışlı, konforlu ve..
3.990,00₺
Marka: Bahex Model ID: PITA-BALKON-SET
Pita 4'lü ahşap piknik seti bahçe balkonlarınızda özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir.Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodKatlanır Masa ve Sandalye / Foldable table and chairKurulum Gerektirmez / None SetupYüksek Dayanıklılık / UltradurableAhşap Sandalye Ölçüsü / Wooden ChairGenişlik/Widt..
3.990,00₺
Marka: Bahex Model ID: TINY-BISTRO-SET
Tiny ahşap bistro set 2 sandalye 1 masa ile bahçe ve balkonlarınızda konforu yaşamanızı sağlar.Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodKatlanır Masa ve Sandalye / Foldable table and chairKurulum Gerektirmez / None SetupYüksek Dayanıklılık / UltradurableAhşap Sandalye Ölçüsü / Wooden ChairGenişl..
1.990,00₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)