Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahçe Masa Takımı

Bahçe Masa Takımı Modelleri ve Fiyatları

Son zamanlarda doğayla iç içe açık havada olma ve açık havada yeme içme ve zaman geçirme isteği insanların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Bu durumda bahçeli evi, balkonu veya terası olan kişiler de bahçe masa takımı alarak sohbetlerini, yemeklerini ve diğer aktivitelerini bahçelerinde yapmayı tercih ediyor. Siz de onlardan biriyseniz balkon teras ve bahçenize masa takımı alarak bahçe ve balkonunuzda güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Bahçenize alacağınız masa takımında dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar vardır. Bunlar arasında dayanıklılık, uyum, konfor ve kalite gibi özellikleri sıralayabiliriz. İlk defa masa takımı alacaksanız önceden kriter belirlediğinizde seçim yapmak daha kolaydır. Daha önce de masa takımı aldıysanız önceki deneyimlerinize göre size uygun olan masa takımını tercih edebilirsiniz.

Bahçe Masa Takımı Modelleri

Araştırma yaptığınız zaman bahçe masa takımı modellerinin ne kadar çeşitli olduğunu göreceksiniz. Kimi modeller şık, kimi modeller rahat ve kimi modeller uyumluyken bazıları da bütün özellikleri bünyesinde barındırır. Burada önemli olan mevzu sizin kriterlerinizdir. Masa takımı araştırmadan önce hangi kriterleri aradığınızı belirlerseniz daha az zaman kaybı yaşamış olursunuz.

Tilia Bahçe ve Balkon Masa Takımları

1 - Tilia Flash R Bahçe Masa Takımı, 2 - Tilia Osaka Masa Takımı 3- Tilia MT11-C 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT01-A 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK IROKO MASA TAKIMI, Tilia MT11 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT03-C 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT02-C 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT01-C 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK (2 KOLTUK+4 SANDALYE) CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT03 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia  MT02 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT01 90×150 CM RATTAN 6 KİŞİLİK (2 KOLTUK+4 SANDALYE) CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT15 90×90 CM 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI,  Tilia MT13 80×120 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT12 80×80 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT10 110 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT09 110 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT08 110 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT07 110 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT06 90×90 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, MT05 90×90 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI, Tilia MT04 90×90 CM RATTAN 4 KİŞİLİK CAMLI MASA TAKIMI Tilia 

Tilia X Serisi Masa takımları, Tilia X Serisi 4 kişilik masa takımı, Tilia X Serisi 6 kişilik masa takımı, Tilia X serisi Antares masa takımı, tilia x serisi octa masa takımı, tilia x serisi flash R masa takımı, Tilia X Serisi Fileli masa takımı, Tilia X Serisi Fileli koltuk takımı, Tilia Flash N takım, Tilia Flash R takım, Tilia Osaka Flash R Takım, Tilia 90x150 Flash R Masa Takımı, Tilia Osaka Antares Masa takımı, Tilia Royal 6 kişilik masa takımı, Tilia elsa masa takımı, tilia bahçe masa takımı, tilia bahçe mobilyas bahçe takımı, tilia taraftar bahçe masa takımı, Tilia 4 Kişilik bahçe masa takımı, Tilia 90x90 masa takımı modelleri, Kum beji masa takımları, siyah bahçe masa takımı, kahverengi bahçe masa takımı, beyaz bahçe masa takımı, krem bahçe masa takımı, antrasit bahçe masa takımı

Violet Bahçe Masa Takımı - Kastamonu Plastik

Violet Masa takımı 90x150cm rattan, Violet Rattan masa takımı, violet raddan masa takımı, violet camlı masa takımı, violet trendlüx masa takımı, violet 90x150 masa takımı, violet 80x140 masa takımı, violet 70x120cm masa takımı, violet beyaz masa takımı, violet bahçe masa takımı, violet balkon masa takımı, violet teras masa takımı, trendlüx masa takımı, kastamonu plastik masa takımı, kastamonu plastik masa takımı 90x90cm, rattan plastik masa takımı, rattan camlı masa takımı, Violet Natura koltuklu masa takımı, Violet Natura sandalyeli masa takımı, violet Trend lüx sandalyeli masa takımı, violet camsız masa takımı

Novussi Bahçe Masa Takımları

Novussi Bahçe Balkon ve Teras Masas takımları, Novussi Bamboo Masa takımı, Novussi Liverno masa takımı, novussi zenit masa takımı, novussi nirvana masa takımı, novussi seginus masa takımı, Regnum masa takımı, Novussi camlı masa takımı, novussi plastik masa takımı, novussi rattan masa takımı, novussi 6 kişilik masa takımı, novussi 4 kişilik masa takımı, novussi yeni model bahçe masa takımı, novussi masa takımları ve fiyatları bahex Mobilya da

Aksi takdirde kriter belirlemez ve ona göre bahçe masa takımlarına bakarsanız model seçenekleri arasında boğulduğunuzu hissedersiniz. Bazı insanlar uyuma, bazıları konfora, bazıları şıklığa ve bazıları da hepsine önem veriyor. Siz hangisine önem veriyorsanız ona göre masa takımı araştırmalısınız. Böylece kriterlerinizin her çoğalmasında seçim yapmanız gereken modellerin giderek azaldığını fark edeceksiniz.

Bahçe Masa Takımının Tarzınızla Uyumu

Birçok insan bahçe masa takımı araştırması yaparken masa takımının evle uyumuyla tarza uyumunun aynı şey olduğunu düşünüyor. Fakat ikisi çok farklıdır. Örneğin bir kahverengi bir masa takımı evinizin rengiyle uyumlu olabilir ama bu kahverengi masa takımının sizin tarzınızı yansıttığı anlamına gelmez. Bu tarz farklar seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Evin iç tasarımının insanların kişiliklerini yansıttığı söylenir. Aynı şey bahçe tasarımları için de geçerlidir. Eğer tarzınızı yansıtan bahçe mobilyaları daha renkli, cıvıl cıvıl görünümde ise onları tercih etmelisiniz. Beğendiğiniz renkler arasından evinize uygun olanını seçerseniz hem evinize hem de tarzınıza uyumlu bir bahçe masa takımı almış olursunuz. Böylece masa takımı hem hoşunuza gider hem de evinizle bütünlük oluşturur.

Bahçe Masa Takımının Kalitesi

Bahçenize masa takımı alacağınız zaman kalitenin önemini yağmur, dolu ve kar gibi sert hava koşullarında daha iyi anlayacaksınız. Eğer seçtiğiniz bahçe masa takımı kaliteli olursa hangi hava durumuyla karşılaşırsanız karşılaşın masa takımınız hiçbir şekilde olumsuz etkilenmeyecektir. Bu da onun ne kadar sağlam olduğunu gösterir.

Kalitesiz bir bahçe masa takımıysa yağmur, kar ve dolu gibi sert hava koşullarında birtakım sorunlar oluşturur. Kısa sürede eskir, yıpranır ve işlevini kaybedecek duruma gelebilir. Uzun süre kullanmak için bahçe masa takımının kaliteli ve sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun için de ürün araştırması şarttır.

Bahçe Masa Takımının Fiyatları

Ürün araştırması yapılırken genellikle bahçe masa takımı fiyatlarına dikkat ediliyor. Burada önemli olan husus sizin fiyatlara bakarken hangi kriterlere önem verdiğinizdir. Örneğin güvenilir fiyat seçeneklerini öğrenmek isteyenler piyasayı araştırarak bu bilgiye ulaşabilir. Bütçesine uygun fiyat aralığındaki masa takımı arayan kişilerin masa takımlarının fiyatlarını kıyaslaması yeterlidir.

Siz de sadece bütçenize uygun masa takımlarını araştırıyor olabilirsiniz. Fakat bu durumda masa takımlarının kalitesi hakkında bilgi edinemeyebilirsiniz. Çünkü sadece fiyata önem veren kişiler çoğunlukla kalitesiz ürün aldıklarından yakınıyor. Siz de böyle bir sorun yaşamak istemiyorsanız hem kaliteye hem de fiyat seçeneklerine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ürünün beklentinizi karşılamama ihtimali yüksektir.

Bahçe Masa Takımı Seçiminin Önemi

Kimileri bahçeleri için alacakları masa takımlarını önemserken, kimileri araştırma yapmadan herhangi bir masa takımı alıyor. Oysaki bahsettiğimiz kriterlerin hepsi birbirinden değerlidir. Çünkü kalitesiz bir masa takımı uzun ömürlü kullanım imkânı tanımaz ve ileride yeniden masa takımı alarak daha çok maddi zarar yaşarsınız.

Evinize ve tarzınıza uymayan bir masa takımı size kullanım sırasında zevk vermez. Böylece amacınız bahçede güzel vakit geçirmekken tam tersi bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Bahçe masa takımının seçimi aynı zamanda kişiliğinizi de yansıtır. İnsanların ilk izlenimi üzerinde de etkilidir diyebiliriz. Bu kadar önemli olan kriterleri önceden belirlerseniz masa takımı seçmeniz daha kolay olur.

TAG / ETİKETLER : Tilia Flash R takım, Tilia Osaka Royal Masa Takımı, Tilia Bahçe Mobilyası, Tilia Bahçe Takımı , Tilia Balkon Takımı, Tilia Teras Bahçe Takımı, Tilia Rattan Masa Takımı, Tilia Plastik Masa Takımı, Tilia 4 kişilik bahçe mobilyası, Tilia 6 kişilik bahçe mobilyası, Tilia 90x150 masa takımı, Tilia 90x90cm masa takımı, Tilia X Serisi Masa Takımı, Tilia X Serisi Flash N Fileli koltuk takımı, Tilia Fileli koltuk takımı, Tilia yeni sezon bahçe mobilyası, tilia istanbul bayisi, tilia kocaeli bayisi, tilia izmir bayisi, tilia bursa bayisi, tilia muğla bayisi, tilia balıkesir mağazası, tilia konya bayisi, tilia ankara bayisi, tilia sakarya mağazası, tilia yalova mağazası, tilia ege bölge bayisi, tilia akdeniz ana bayisi, tilia marmara dağıtıcısı, tilia karadeniz ana bayii, tilia iç anadolu ana bayii, Novussi bahçe masa takımı, novussi kocaeli bayisi, novussi ürünleri, novussi liverno takım, novussi Seginus Bamboo Regnum masa takımları, Violet masa takımı, violet 90x150 masa takımı

Bahçe Masa Takımları İndirimler ve hediye çekleri ile şimdi Bahex Mobilya 'da
Bahçe Masa Takımı mı arıyorsun? Bahçe Masa Sandalye Takımı Novussi Tilia Siesta Holiday Camlı Plastik Örgü Rattan Bahçe Mobilyaları en ucuz fiyatlarla.

 Bahex Gardeny Pro 90x150Cm Camlı Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 6 Kişilik  Bahex Gardeny Pro 90x150Cm Camlı Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 6 Kişilik
-20 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex 90x150Camlı Gardeny Pro 6X
Bahex Gardeny Pro 90x150Cm Rattan Efektli Camlı Bahçe Balkon Masa Takımı 6 Kişilik İç ve Dış Mekan Bahex Gardeny 6 Kişilik CAMLI Rattan Desenli Plastik Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konfor..
4.520,00₺ 5.650,00₺
 Tilia Antares 4 Kişilik 80x80cm Antares Sandalyeli Camlı Rattan Masa Takımı  Tilia Antares 4 Kişilik 80x80cm Antares Sandalyeli Camlı Rattan Masa Takımı
-20 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares 80x80Cm Masa 4 Adet & Antares Kolsuz Takım
Tilia Antares 4 Kişilik  80x80cm Camlı Rattan Masa TakımıTilia Antares 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmişti..
1.995,00₺ 2.500,00₺
Bahçe Mobilyası Bahex Violet 90x90Cm Trendlüx 4 Kişilik Camlı Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 4 Renk Bahçe Mobilyası Bahex Violet 90x90Cm Trendlüx 4 Kişilik Camlı Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 4 Renk
-33 %
Marka: Bahex Model ID: BHX-VIO90x90TREND4X
Bahçe Mobilyası, Bahex Violet 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir.  Balkon Masa Takımı, Ekonomik fiyatı v..
2.995,00₺ 4.500,00₺
Bahex 6 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 80x140Cm Bahex 6 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 80x140Cm
-4 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Trendlüx 6lı 80x140Cm
Bahex 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takımı dikka..
4.399,00₺ 4.590,00₺
Bahex 70x120CM Wee Katlanır Ayaklı 4 Kişilik Plastik Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex 70x120CM Wee Katlanır Ayaklı 4 Kişilik Plastik Bahçe Balkon Masa Takımı
-30 %
Marka: Bahex Model ID: WEE-70x120PLST-KAT-AYK-4LU
Bahex Wee Plastik Bahçe Masa Takımı 70x120 CM ile Balkon, Bahçe ve Terasta Açık havanın keyfini çıkartın... Katlanabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere taşıyın, toplayın ve dakikalar içerisinde yeniden kurun. Mekanınıza göre istediğiniz 3 Renkten Birini Seçerek Kullanışlı alanlar oluştur..
1.390,00₺ 1.975,00₺
Bahex 70x120CM Wee PRO Katlanır Ayaklı 6 Kişilik Plastik Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex 70x120CM Wee PRO Katlanır Ayaklı 6 Kişilik Plastik Bahçe Balkon Masa Takımı
-18 % 3 - 7 İş Günü
Marka: Bahex Model ID: WEEPRO-70x120PLST-KAT-AYK-6LI
Bahex Wee PRO Plastik Bahçe Masa Takımı 70x120 CM ile Balkon, Bahçe ve Terasta Açık havanın keyfini çıkartın... Katlanabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere taşıyın, toplayın ve dakikalar içerisinde yeniden kurun. Mekanınıza göre istediğiniz 3 Renkten Birini Seçerek Kullanışlı alanlar olu..
1.590,00₺ 1.950,00₺
Bahex 80x140CM Furni 4 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Katlanır Ayaklı Bahex 80x140CM Furni 4 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Katlanır Ayaklı
-38 %
Marka: Bahex Model ID: FURNI-80x140PLST-KAT-AYK-4LU
Bahex Furni Plastik Bahçe Masa Takımı ile Balkon, Bahçe ve Terasta Açık havanın keyfini çıkartın... Katlanabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere taşıyın, toplayın ve dakikalar içerisinde yeniden kurun. Mekanınıza göre istediğiniz 3 Renkten Birini Seçerek Kullanışlı alanlar oluşturun, Bahe..
1.490,00₺ 2.390,00₺
Bahex 80x140CM Furni PRO 6 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Katlanır Ayaklı Set Bahex 80x140CM Furni PRO 6 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Katlanır Ayaklı Set
-32 %
Marka: Bahex Model ID: FURNIPRO-80x140PLST-KAT-AYK-6LI
Bahex Furni PRO Plastik Bahçe Masa Takımı ile Balkon, Bahçe ve Terasta Açık havanın keyfini çıkartın... Katlanabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere taşıyın, toplayın ve dakikalar içerisinde yeniden kurun. Mekanınıza göre istediğiniz 3 Renkten Birini Seçerek Kullanışlı alanlar oluşturun, ..
1.690,00₺ 2.490,00₺
Bahex Bambu PRO Camsız Rattan Masa Takımı 90x150Cm 6 Adet Koltuk Bahex Bambu PRO Camsız Rattan Masa Takımı 90x150Cm 6 Adet Koltuk
-6 %
Marka: Bahex Model ID: Bambu PRO 6lı 90x150Cm Camsız Set
Bahex Bambu 6 Kişilik Camsız Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
3.099,00₺ 3.300,00₺
Bahex Defne 90x150CM Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 6 Kişilik Camsız Set Bahex Defne 90x150CM Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı 6 Kişilik Camsız Set
-17 %
Marka: Bahex Model ID: DEFNE 90x150 6LI SET
Bahex DEFNE 6 Kişilik CAMSIZ Rattan Desenli Plastik Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu ma..
3.295,00₺ 3.950,00₺
Bahex Pixell 80x80Cm 4 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Metal Katlanır Ayaklı Bahex Pixell 80x80Cm 4 Kişilik Plastik Bahçe Masa Takımı Metal Katlanır Ayaklı
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Pixell 80x80Cm 4lu
Bahçe Takımı Bahex® Pixell 80x80Cm Katlanır Ayaklı Kare Masa ve 4'lü Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti..
1.595,00₺ 1.950,00₺
Bahex Rattan 4 Kişilik Oturma Grubu Minderli & Camlı Sehpalı Takım Bahex Rattan 4 Kişilik Oturma Grubu Minderli & Camlı Sehpalı Takım
-28 % 3 - 7 İş Günü
Marka: Bahex Model ID: BHX-VIO-RATTAN-4LU-CAMSEHPA
Bahex Rattan 4 Kişilik Oturma Grubu Minderli & Camlı Sehpalı TakımBahex Rattan Desenli Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiy..
3.550,00₺ 4.950,00₺
Bahex Rond Q110Cm Rattan Efektli Camsız Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex Rond Q110Cm Rattan Efektli Camsız Bahçe Balkon Masa Takımı
-32 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Round Q110 Camsız 4Lü Set
Bahex Rond Q110Cm Rattan Efektli Camsız Bahçe Balkon Masa Takımı 4 Kişilik İç ve Dış Mekan 5 RenkBahex Rond 4 Kişilik CAMSIZ Rattan Desenli Plastik Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafi..
2.620,00₺ 3.850,00₺
Bahex Violet 70x120Cm Camlı 4 Natura Sandalyeli Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex Violet 70x120Cm Camlı 4 Natura Sandalyeli Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı
-10 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Violet Natura S 4lu 70x120Cm
Bahex Violet 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
3.195,00₺ 3.550,00₺
Bahex Violet 80x140Cm Camlı 4 Natura Koltuklu Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex Violet 80x140Cm Camlı 4 Natura Koltuklu Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı
-15 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Natura Koltuk 4lu 80x140Cm
Bahex Violet 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
3.890,00₺ 4.590,00₺
Bahex Violet 80x140Cm Camlı 6 Natura Koltuklu Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı Bahex Violet 80x140Cm Camlı 6 Natura Koltuklu Rattan Bahçe Balkon Masa Takımı
-28 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Koltuk 6lı 80x140Cm
Bahex Violet 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
4.290,00₺ 5.975,00₺
Capissi Zeugma Camsız Rattan Masa Takımı 90x150Cm 6 Adet Koltuk Kahve Capissi Zeugma Camsız Rattan Masa Takımı 90x150Cm 6 Adet Koltuk Kahve
-34 %
Marka: Bahex Model ID: Zeugma Capissi 6lı 90x150Cm Camsız Set
Capissi Zeugma 6 Kişilik Camsız Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa ta..
3.190,00₺ 4.850,00₺
Tilia Antares 4 Kişilik 80x120cm Antares Sandalyeli Camlı Rattan Masa Takımı Tilia Antares 4 Kişilik 80x120cm Antares Sandalyeli Camlı Rattan Masa Takımı
-25 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares 80x120Cm 4'lü Masa Takımı
Tilia  Antares 4 Kişilik 80x120cm Camlı Rattan Masa TakımıTilia Antares 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmişt..
2.199,00₺ 2.950,00₺
Tilia Antares 80x80 Flash-R 4 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı Tilia Antares 80x80 Flash-R 4 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı
-23 % 3 - 7 İş Günü
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares 4 Adet Flash 80x80
Tilia Antares 80x80 Flash-R 4 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı  Tilia Antares Flash-R 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek t..
1.699,00₺ 2.199,00₺
Tilia Flash-R 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Yeni Model Tilia Flash-R 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Yeni Model
-13 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Osaka Flash R 4lü 90x150Cm
Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia Flash-R Serisini tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Keyifli vakitler geçirebilirsiniz.Ürün İçeriği ve ÖzellikleriPa..
5.945,00₺ 6.850,00₺
Tilia Octa 2'li 70X70 Cm Kare Bahçe Balkon Masa Takımı 2 Kişilik Lüx Bistro Set Tilia Octa 2'li 70X70 Cm Kare Bahçe Balkon Masa Takımı 2 Kişilik Lüx Bistro Set
-25 %
Marka: Bahex Model ID: TILIA 70x70CM 2XOCTA
Tilia OCTA 2'li 70X70 Cm Kare Bahçe Balkon Masa Takımı 2 Kişilik Polipropilen Plastik Bistro Set ile Dar ve Geniş Balkonlar, Cafe Restoran ve otel açık ve kapalı alanları için dizayn edilmiş set ile iç ve dış mekanlarınızda konforlu ve keyifli mekanlar oluşturabilirsiniz, Uzun ömürlü olarak poliprop..
2.795,00₺ 3.750,00₺
Tilia Osaka 90x150 Royal 6 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı Tilia Osaka 90x150 Royal 6 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı
-6 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Osaka Royal 6lı 90x150Cm
Tilia Osaka 90x150 Royal 6 Kişilik Camlı Rattan Masa Takımı Tilia Osaka Royal 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üret..
6.495,00₺ 6.900,00₺
Tilia Osaka Antares 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Düz Ayak Tilia Osaka Antares 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Düz Ayak
-19 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Osaka Antares 4lu 90x150Cm
Tilia Antares 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takı..
5.945,00₺ 7.300,00₺
Tilia Osaka Antares 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Düz Ayak Tilia Osaka Antares 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Düz Ayak
-20 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Osaka Antares 6lı 90x150Cm
Tilia Antares 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takı..
6.395,00₺ 7.950,00₺
Tilia Osaka Flash-R 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Yeni Sezon Tilia Osaka Flash-R 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Yeni Sezon
-19 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Osaka Flash R 6lı 90x150Cm
Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia Flash-R Serisini tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Keyifli vakitler geçirebilirsiniz.Ürün İçeriği ve ÖzellikleriPa..
6.495,00₺ 7.995,00₺
Tilia X Serisi Antares 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Antares 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-16 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Antares 4lu 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Antares'i tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte key..
6.950,00₺ 8.300,00₺
Tilia X Serisi Antares 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Antares 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Antares 6lı 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Antares'i tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte key..
7.295,00₺ 8.950,00₺
Tilia X Serisi Flash-R 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Flash-R 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Flash R 4lü 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Flash-R 'i tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyifli..
6.950,00₺ 8.490,00₺
Tilia X Serisi Flash-R 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Flash-R 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Flash R 6lı 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Flash-R 'i tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyifli..
7.295,00₺ 8.950,00₺
Tilia X Serisi Octa 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Octa 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-22 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Octa 4lu 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Octa'yı tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyif..
6.950,00₺ 8.950,00₺
Tilia X Serisi Octa 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Octa 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Octa 6lı 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Octa'yı tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyif..
7.295,00₺ 8.950,00₺
Tilia X Serisi Royal 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Royal 4 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-17 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Royal 4lu 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Royal'ı tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyif..
6.950,00₺ 8.350,00₺
Tilia X Serisi Royal 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak Tilia X Serisi Royal 6 Kişilik Rattan Bahçe Masa Takımı 90x150Cm Camlı - Metal X Ayak
-18 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia X Serisi Royal 6lı 90x150Cm
Tilia X Serisi - Bahex 'te Bahçe, Balkon ve Terasınız için yüksek kaliteli ve şık bir çözüm olarak şimdi Tilia X Serisi Royal'ı tercih edebilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayan 6mm Tamperli cam, Rattan Desenli tasarımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar güvenle kullanabilir, Misafirlerinizle birlikte keyif..
7.295,00₺ 8.950,00₺
Violet 4 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 90x150Cm Violet 4 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 90x150Cm
-5 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Trendlüx 4lu 90x150Cm
Bahex Violet 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
4.290,00₺ 4.500,00₺
Violet 6 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 90x150Cm Violet 6 Kişilik Rattan Desenli Bahçe Masa Takımı Camlı 90x150Cm
-19 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Trendlüx 6lı 90x150Cm
Bahex Violet 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
4.590,00₺ 5.650,00₺
Violet Rattan Desenli Minderli 4 Kişilik 90x150 Camlı Masa Takımı Violet Rattan Desenli Minderli 4 Kişilik 90x150 Camlı Masa Takımı
-5 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Minderli 6'lı 90x150Cm
Violet 4 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takımı dikk..
4.695,00₺ 4.950,00₺
Violet Rattan Desenli Minderli 6 Kişilik 90x150 Camlı Masa Takımı Violet Rattan Desenli Minderli 6 Kişilik 90x150 Camlı Masa Takımı
--1 %
Marka: Bahex Model ID: Violet Minderli 6'lı 90x150Cm
Violet 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takımı dikk..
4.995,00₺ 4.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)