Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahex® Bahçe Mobilyalarında Yeni Yıl İndirimleri başladı,
9 ay'a varan taksit & kargo Bedava avantajlarıyla...

Kampanyalı Ürünlerde %30 'a varan indirimleri kaçırmayın... [ Ürünleri Keşfedin ]

Rattan Masa Takımları

Bahçe ve Balkon için Rattan Yemek Masası Takımı mı arıyorsun? Aradığın Rattan örgü bahçe mobilyası masa takımları Bahex 'de indirimde. Rattan Masa Takımları ve Fiyatlarını şimdi inceleyin.

Rattan Masa Takımı Fiyatları ve Modelleri Rattan Örgü Bambu Bahçe Mobilyaları

Rattan Masa Takımı, rattan örgü masa takımı, rattan bahçe mobilyası, rattan örgü takımlar, rattan yemek masası takımı, rattan bahçe takımı, örgü bahçe mobilyası, rattan masa takımı fiyatları, rattan masa takımı modelleri,

Marka: Bahex Model ID: ARTEMIS-6LI-MASA-TAKIMI
Bahex Artemis 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı Premium Outdoor Furniture Bahex Artemis 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi ..
38.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: ARTEMIS-8LI-MASA-TAKIMI
Bahex Artemis 8 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı Premium Outdoor Furniture Bahex Artemis 8 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat..
50.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: BITEZ-6LI-MASA-TAKIMI
Bahex Bitez 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı Premium Outdoor Furniture Bahex Bitez 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirece..
37.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: LOTUS-6LI-MASA-TAKIMI
Bahex Lotus 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı Premium Outdoor FurnitureBahex Lotus 6 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda..
37.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: LOTUS-8LI-MASA-TAKIMI
Bahex Lotus 8 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı Premium Outdoor FurnitureBahex Lotus 8 Kişilik Rattan Luxury Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda..
49.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)