Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Bahex Mobilya - powered by Akkurtoğlu Ltd® | Bizi Tanıyın
  1987 yılında Plastik ürünler imalat ve pazarlaması ile ticari hayatına başlayan Ali Kurt, 2003 yılında bu faaliyetlerini Akkurtoğlu Plastik olarak markalaştırmıştır. 2017 yılında ise hem sektörünü hem de markasını bugün geçerli olan Akkurtoğlu Endüstriyel olarak güncellemiş ve sürekli büyüme kaydeden plastik ürün grupları ve bahçe mobilyaları satışlarıyla birlikte BAHEX markalı ürünler üretmeyede başlamıştır. Şu an Yaklaşık 6.500 m2’lik iki showroom’da tüm faaliyetlerini üç marka altında gruplandıran firmamız Kinox Mutfak markası ile endüstriyel mutfak ekipmanları satışı ve projelendirmesi gerçekleştirirken aynı zamanda BAHEX ile bahçe mobilyaları ve cafe & restaurant mobilyaları konusunda mekânlara özel çözümler üretmeye, PLASTİK MARKETİM ile de Plastik mutfak gereçleri pazarlama ve satışına devam etmektedir.Mekanlara özel çözümler üreten, müşterilerine farklılık yaratan ve müşteri beklentilerine, ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık veren firmamız; kendisini her gün yenileyerek müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke edinmiştir. 

BAHEX MOBİLYA , Ev kullanıcıları ve Otel Cafe Restoran Lokanta Eğlence Merkezi Dinlenme tesisi sahipleri için etkili mekan ve proje çözümleri üretmeyi kendimize ilke edindik uygun fiyat ve süreklilik prensiplerimiz ile hayata geçirdiğimiz Bahex Mobilya yaklaşık 1100 ürün çeşidi ve 20 den fazla üreticiyi bir arada toplamaktadır. Sürekli kaliteli ve kullanıcı dostu ürünlerin satışını yaparak mutlu müşteriler hedeflemek ana prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Ürün gruplarında ise Bahçe Masa Takımları, Bahçe Mobilyaları, Bahçe Oturma Grupları, Masa ve Sandalyeler, Şezlonglar, Şemsiyeler, Kamp Mobilyaları, İç ve Dış Mekan Masalar, Tabure ve Sehpalar, Rattan ve Plastik Bahçe Mobilyaları

Tüm Türkiye'yi kapsayan hizmet ve teslimat ağımız ile ülkenin her noktasına kaliteli ürünler ulaştırıyoruz. Bahex Mobilya olarak sitemizden güvenle alışveriş yapabilir sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz. 


Cafe Restoran, Otel, Dinlenme Tesisi eğlence mekanları gibi bir işletme sahibi veya satın alma süreç yöneticiyseniz şimdi bizimle iletişime geçerek özel teklif alabilirsiniz.

BAHÇE MOBİLYALARINDA %100 GÜVENLİ ve KALİTELİ ALIŞVERİŞİN ADRESİ BAHEXMOBILYA.COM

Bahex Mobilya Güvenilir mi? Bahex Mobilya Hakkında - Bahex Mobilya Şikayetvar - Burada herşey %100 Güvende 6.500m2 lik dev showroom ile en büyük Bahçe Mobilyaları Mağazası