Menu
Alışveriş Sepetiniz

Haziran ayına özel indirimleri keşfedin...

Şimdi İstanbul, İzmir & Kocaeli Mağazalarımızda %40'a varan gerçek indirimler sizi bekliyor!

Contract Serisi

Contract Serisi

Cafe Restoran ve Otel Koltuk Sandalye modelleri Bahçe iç ve dış mekan sandalye ve koltuklar Tilia Siesta Papatya Novussi Ana Bayiden

Marka: Bahex Model ID: Seginus Koltuk 303024
Bahex Seginus ARMCHAIR / Sandalye - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için tasarlanm..
1.750,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Aspen Sandalye
Bahex Aspen ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk Metal Profil Ayaklar INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle k..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: Aspendos Koltuk 303002
Bahex Aspendos ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk Metal Profil Ayaklar INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifl..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: MARIA Sandalye 503005
Bahex Aura Koltuk CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için..
1.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: BELLA Koltuk 503017
Bahex Bella Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: BELLA Sandalye 503013
Bahex Bella ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için ta..
890,00₺
Marka: Bahex Model ID: Kennedy Koltuk 503019
Bahex Kennedy Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kulla..
1.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: LAURA Koltuk 503018
Bahex Laura Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: MARINA Koltuk 503007
Bahex Marina Sandalye CHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: MILA Koltuk 503016
Bahex Mila Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanım..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: MILA Koltuk 503012
Bahex Mila Koltuk Sandalye ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kulla..
890,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Pano Sandalye
Pano Koltuk Tarzı Yer Açın. Geleceğin tasarımlarını bugünden yaşam alanlarınız için sunuyoruz. Tarzınıza ve yaşamınıza uyum sağlayan alternatifler tasarlıyoruz.Pano Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifl..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Panora Koltuk
Panora Koltuk Tarzı Yer Açın. Geleceğin tasarımlarını bugünden yaşam alanlarınız için sunuyoruz. Tarzınıza ve yaşamınıza uyum sağlayan alternatifler tasarlıyoruz.Panora Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen al..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Regnum Koltuk
Regnum Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifleriyle tarzınızı yansıtıyor.Bahex Regnum ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk  INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanla..
1.750,00₺
Marka: Bahex Model ID: ROSA Koltuk 503010
Bahex Rosa Koltuk Kollu ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle ku..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: ROSA Sandalye 503011
Bahex Rosa Sandalye CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız iç..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: TIARA Koltuk 503008
Bahex Tiara Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: TIARA Sandalye 503004
Bahex Tiara Sandalye CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız i..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zeus Wood Koltuk 503021
Bahex Zeus WOOD Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kul..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: Gold Siyah Masa Minderli
Bakım gerektirmeyen dış hava şartlarına karşı dirençli olarak üretilmiştir. Koltuklar üst üste istiflenebilir. vidalama montaj gerektirmez yıkayın silin istediğiniz gibi temizleyin bahex hayatınızı kolaylaştıracak ve keyif alacağınız güzel şeyler dizayn eder. Her şey çok pratik ve kolay.  küçük..
990,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendi..
500,00₺
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)