Menu
Alışveriş Sepetiniz

Cafe Restoran & Otel Sandalyeleri

Cafe Restoran ve Otel Koltuk Sandalye modelleri Bahçe iç ve dış mekan sandalye ve koltuklar Tilia Siesta Papatya Novussi Ana Bayiden

Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set
-30 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-6LI
Bahçe Koltuğu Bahex® Paris Metal Ayaklı 6'lı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
1.395,00₺ 1.990,00₺
Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set
-39 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-4LU
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
1.095,00₺ 1.790,00₺
Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye
-26 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
159,00₺ 215,00₺
Natura Rattan Desenli Koltuk Kollu Bahçe Balkon Teras Natura Rattan Desenli Koltuk Kollu Bahçe Balkon Teras
-24 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Natura Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Natura Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddeleri..
295,00₺ 390,00₺
Natura Rattan Desenli Sandalye Bahçe Balkon Teras Natura Rattan Desenli Sandalye Bahçe Balkon Teras
-27 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Sandalye
Bahex Violet Rattan serisi Natura Sandalye ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Natura Sandalye üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı madde..
265,00₺ 365,00₺
Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değ..
750,00₺ 950,00₺
Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Flash-R Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Flash-R Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerin..
750,00₺ 950,00₺
Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Octa Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Octa Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerl..
750,00₺ 950,00₺
Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Royal Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Royal Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değer..
750,00₺ 950,00₺
Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk
-31 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Trendlüx Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Trendlüx Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Trendlüx Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı madde..
395,00₺ 575,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)