Menu
Alışveriş Sepetiniz

Cafe Restoran & Otel Sandalyeleri

Cafe Restoran ve Otel Koltuk Sandalye modelleri Bahçe iç ve dış mekan sandalye ve koltuklar Tilia Siesta Papatya Novussi Ana Bayiden

Castel Metal Ayaklı Sandalye Bahçe Balkon Teras Castel Metal Ayaklı Sandalye Bahçe Balkon Teras
-32 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Castel Sandalye
Bahex Castel serisi Castel Sandalye ile bahçe, balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Castel Sandalyeler üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddeler..
137,00TL 200,00TL
Castello Metal Ayaklı Bahçe Balkon Teras Koltuk Castello Metal Ayaklı Bahçe Balkon Teras Koltuk
-42 % 3 - 7 İş Günü
Marka: Bahex Model ID: Bahex Castello Koltuk
Bahex Castello serisi Castello Koltuk ile bahçe, balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Castello Koltuklar üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddel..
150,00TL 260,00TL
Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Antares Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değ..
380,00TL 600,00TL
Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Flash-R Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Flash-R Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerin..
380,00TL 600,00TL
Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Octa Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Octa Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerl..
380,00TL 600,00TL
Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Royal Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Royal Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değer..
380,00TL 600,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)