Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahex® Bahçe Mobilyalarında Yeni Yıl İndirimleri başladı,
9 ay'a varan taksit & kargo Bedava avantajlarıyla...

Kampanyalı Ürünlerde %30 'a varan indirimleri kaçırmayın... [ Ürünleri Keşfedin ]

Alüminyum Oturma Grubu

Bahçe ve Balkon için Alüminyum Oturma Grubu Takımı mı arıyorsun? Aradığın Alüminyum Metal bahçe mobilyası oturma takımları Bahex 'den al. Alüminyum Oturma Grupları ve Fiyatlarını şimdi inceleyin.

Alüminyum Oturma Grubu Fiyatları ve Modelleri Metal Bahçe Balkon Mobilyaları


Alüminyum metal oturma grubu, Alüminyum oturma grubu, Alüminyum bahçe mobilyası, Alüminyum oturma grubu, Alüminyum oturma grubu takımı, Alüminyum bahçe oturma grubu, Alüminyum oturma grubu bahçe mobilyası, Alüminyum oturma grubu fiyatları, Alüminyum oturma grubu modelleri,

Marka: Bahex Model ID: ARTEMİS-PLUS-3LÜ
Bahex Artemis Plus Alüminyum Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Artemis Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmi..
34.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: ASTON-CAY-SETİ
Bahex Aston Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Aston Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan üre..
21.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: ASTON-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Aston Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Aston Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Aston Oturma..
40.525,00₺
Marka: Bahex Model ID: FAGUS-CAY-SETİ
Bahex Fagus Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex FAGUS Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan üretilen..
21.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: LİLYUM-OTURMA-GRUBU-3LÜ S
Bahex Lilyum Plus Alüminyum Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex LİLYUM Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. A..
31.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: MYKONOS-MİNİ-OTURMA-GRUBU-2Lİ
Bahex Mykonos Mini Alüminyum Oturma Grubu 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex PASIFIC Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir...
25.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: MYKONOS-PLUS-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Mykonos  Plus Alüminyum Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Mykonos  Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarı..
39.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: NINOVA-CAY-SETİ
Bahex Ninova Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Ninova Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyum..
17.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: RITA-CAY-SETİ
Bahex Rita Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Rita Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan ..
18.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)