Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahex® Bahçe Mobilyalarında Yeni Yıl İndirimleri başladı,
9 ay'a varan taksit & kargo Bedava avantajlarıyla...

Kampanyalı Ürünlerde %30 'a varan indirimleri kaçırmayın... [ Ürünleri Keşfedin ]

Kampanyalar

Kampanyalar

Bahex Bahçe Mobilyası Kampanyalarını Keşfedin

Marka: Bahex Model ID: Violet Trendlüx 6lı 90x150Cm
Bahex 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takımı dikka..
6.450,00₺
Marka: Bahex Model ID: ASTON-CAY-SETİ
Bahex Aston Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Aston Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan üre..
21.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: ERGUVAN-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Erguvan Plus Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex ERGUVAN PLUS Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Erguvan Plus ..
49.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: FAGUS-CAY-SETİ
Bahex Fagus Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex FAGUS Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan üretilen..
21.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: FLEX-AHSAP-SEZLONG
Flex 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ile maksimum sağlamlık & su itici minderleri ile yüksek konfor sunuyor...Fırınlanmış Gürgen Ağacı / Baked Hombeam WoodSu İtici Minder / Water Repellent StomachSilinebilir Kumaş / Erasable FabricKavisli Oturma Alanı / Curved SeatKatlanır Sehpa / Folding Table..
4.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex İkili Set Marina & NUT Salıncak
Bahex İkili Set Marina Luxury Oturma Grubu 3+1+1 & NUT SalıncakBahex Marina Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Marina ..
22.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: 90x150 Camlı Masa Takım+Marbella 2'li Rattan
Bahex 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takımı dikka..
11.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: Marina-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Marina Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Marina Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Marina&nbs..
17.950,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Koltuk 6lı 80x140Cm
Bahex Natura 6 Kişilik Camlı Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
5.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: NINOVA-CAY-SETİ
Bahex Ninova Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Ninova Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyum..
17.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: NUT-SALINCAK
Nut Rattan Tek Kişilik Salıncak Bahçe Balkon Ev CafeŞimdi Bahçe, Balkon, Teras ve Diğer iç ve Dış Mekanlarda Keyif, Konfor Şıklık ve Gösteriş Zamanı, Yüksek kalite standartlarında üretilen Nut Rattan Salıncaklar ihtiyacınızı tamamen karşılayın Yüzlerce olumlu yorum ve deneyim ile kendini ispatl..
5.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: PERU-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Peru Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex PERU Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Peru Oturma Grubu İç ve Dış M..
31.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: RITA-CAY-SETİ
Bahex Rita Alüminyum Çay Seti 2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Rita Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alüminyumdan ..
18.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: SALVİA-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Salvia Plus Alüminyum Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex SALVIA Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alümin..
38.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: BHX-VIO-RATTAN-4LU-CAMSIZ
Bahex Santana Rattan 4 Kişilik Oturma Grubu Minderli &  (Camsız) Sehpalı Takım Bahex Santana Rattan Desenli Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rah..
5.450,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zambak-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Zambak Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Zambak Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Zambak Otu..
51.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bella Bistro 60CM 2li
Bahex Bistro Set ergonomik kullanışlı ve dayanıklı koltuklarıyla taş gibi sağlam dedirtecek yapısıyla çok uzun ömürlü olarak dizayn edilmiştir, bakım gerektirmeyen dış hava şartlarına karşı dirençli olarak üretilmiştir. Koltuklar üst üste istiflenebilir masa 1-2 dakika içerisinde kurulup sökülebilir..
2.490,00₺
Marka: Bahex Model ID: EFES 2li Set Şemsiye + Sehpa
Efes Şezlong Kolsuz Havuz Plaj Şezlong - EFES 705001 BeyazEfes Plastik Şezlong En Şık ve Rahat kullanım imkanı sunan, açık – kapalı havuzlarda ve Plajlarda rahatlıkla kullanılabilen tüm hava şartlarına karşı dayanıklı, düz zeminlerde tekerlekleri sayesinde rahat hareket imkanı ve üst üste istifleneb..
5.950,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bambu PRO 6lı 90x150Cm Camsız Set
Bahex Bambu 6 Kişilik Camsız Rattan Desenli Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu masa takım..
6.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: DEFNE 90x150 6LI SET
Bahex DEFNE 6 Kişilik CAMSIZ Rattan Desenli Plastik Masa Takımı ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Ekonomik fiyatı ve yeni sezon ürünü olması ile bu ma..
6.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)