Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahex® Bahçe Mobilyalarında Yeni Yıl İndirimleri başladı,
9 ay'a varan taksit & kargo Bedava avantajlarıyla...

Kampanyalı Ürünlerde %30 'a varan indirimleri kaçırmayın... [ Ürünleri Keşfedin ]

Dış Mekan Sandalyeler

Dış Mekan Sandalyeler

Plastik Bahçe Sandalyesi ve Koltuklar Stella Gardelia Novussi Holiday Siesta Plastik Beyaz Sandalye fiyatları ve modelleri Bahex 'te

Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
360,00₺
Marka: Bahex Model ID: Seginus Koltuk 303024
Bahex Seginus ARMCHAIR / Sandalye - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için tasarlanm..
1.800,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Aspen Sandalye
Bahex Aspen ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk Metal Profil Ayaklar INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle k..
1.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: Aspendos Koltuk 303002
Bahex Aspendos ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk Metal Profil Ayaklar INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifl..
1.060,00₺
Marka: Bahex Model ID: MARIA Sandalye 503005
Bahex Aura Koltuk CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için..
1.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: BAMBU-KOLTUK
Bahex Bambu Rattan Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da ko..
550,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bella XL Bar Koltuğu
Bahex Bella Bar XL Koltuğu Kollu INDOOR & OUTDOOR Tasarım Bar Taburesi ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Mutfak - Bahçe yüksek masa ve tezgah  gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyif..
1.700,00₺
Marka: Bahex Model ID: BELLA Koltuk 503017
Bahex Bella Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.050,00₺
Marka: Bahex Model ID: BELLA Sandalye 503013
Bahex Bella ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız için ta..
915,00₺
Marka: Bahex Model ID: Defne Rattan Kollu Koltuk
Bahex Defne Rattan Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ..
450,00₺
Marka: Bahex Model ID: Doga Rattan Kollu Koltuk
Bahex Doğa Rattan Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da kon..
750,00₺
Marka: Bahex Model ID: Ela Kutu Bacak B Kollu Koltuk
Bahex Ela Kutu Bacak B Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda d..
540,00₺
Marka: Bahex Model ID: Ela Kutu Bacak C Kollu Koltuk
Bahex Ela Kutu Bacak C Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da kon..
540,00₺
Marka: Bahex Model ID: Elit Rattan Sandalye
Bahex Elit Rattan Sandalye ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Sandalye - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Sandalye, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve key..
770,00₺
Marka: Bahex Model ID: Kennedy Koltuk 503019
Bahex Kennedy Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kulla..
1.250,00₺
Marka: Bahex Model ID: LAURA Koltuk 503018
Bahex Laura Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.050,00₺
Marka: Bahex Model ID: MARINA Koltuk 503007
Bahex Marina Sandalye CHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
975,00₺
Marka: Bahex Model ID: MILA Koltuk 503016
Bahex Mila Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanım..
1.050,00₺
Marka: Bahex Model ID: MILA Koltuk 503012
Bahex Mila Koltuk Sandalye ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kulla..
935,00₺
Marka: Bahex Model ID: Montana Koltuk 503023
Bahex Montana Rattan Desenli Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da kon..
770,00₺
Marka: Bahex Model ID: Padişah Kollu Koltuk
Bahex Padişah Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da ko..
485,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Pano Sandalye
Pano Koltuk Tarzı Yer Açın. Geleceğin tasarımlarını bugünden yaşam alanlarınız için sunuyoruz. Tarzınıza ve yaşamınıza uyum sağlayan alternatifler tasarlıyoruz.Pano Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifl..
1.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Panora Koltuk
Panora Koltuk Tarzı Yer Açın. Geleceğin tasarımlarını bugünden yaşam alanlarınız için sunuyoruz. Tarzınıza ve yaşamınıza uyum sağlayan alternatifler tasarlıyoruz.Panora Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen al..
1.060,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Regnum Koltuk
Regnum Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifleriyle tarzınızı yansıtıyor.Bahex Regnum ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk  INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanla..
1.800,00₺
Marka: Bahex Model ID: Regnum Örgü Koltuk
Bahex Regnum Örgü Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda d..
700,00₺
Marka: Bahex Model ID: ROSA Koltuk 503010
Bahex Rosa Koltuk Kollu ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle ku..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: ROSA Sandalye 503011
Bahex Rosa Sandalye CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız iç..
975,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Sunny Rattan
Sunny Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifleriyle tarzınızı yansıtıyor.Bahex Sunny ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk  INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanları..
590,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Sunset Rattan Koltuk
Sunset Koltuk bazen değil, her zaman öne çıkar. Şık ve elegan yapılarıyla Novussi koltuk takımları, zengin renk ve desen alternatifleriyle tarzınızı yansıtıyor.Bahex Sunset ARMCHAIR / Sandalye - Koltuk  INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanla..
750,00₺
Marka: Bahex Model ID: TIARA Koltuk 503008
Bahex Tiara Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanı..
1.100,00₺
Marka: Bahex Model ID: TIARA Sandalye 503004
Bahex Tiara Sandalye CHAIR / Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kullanımınız i..
975,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zeus Rattan Kollu Koltuk
Bahex Zeus Rattan Kollu Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor v..
700,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zeus Wood Koltuk 503021
Bahex Zeus WOOD Koltuk ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle kul..
900,00₺
Marka: Bahex Model ID: Nil Sandalye
Bahex Castel Sandalye ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle..
840,00₺
Marka: Bahex Model ID: Ege Sandalye
Bahex Ege Sandalye ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve keyifle ku..
300,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Natura Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Natura Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddeleri..
750,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendi..
500,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zambak Sandalye
Bahex Zambak Sandalye ARMCHAIR / Kollu Sandalye - Koltuk - INDOOR & OUTDOOR Tasarım Koltuk, ile Otel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis gibi alanlarında yoğun misafir kullanımı için dayanıklılık şıklık ve kaliteli ile birlikte ve Ev Balkon - Teras gibi bireysel alanlarınızda da konfor ve ke..
500,00₺
Gösterilen: 1 ile 38 arası, toplam: 38 (1 Sayfa)