Menu
Alışveriş Sepetiniz

Sandalye & Koltuk

Sandalye Koltuk lazım? Ucuz Kollu Kolsuz Rattan Plastik Bahçe Cafe Otel ve Restoran Sandalye ve Koltukları Bahex 'te toptan fiyatına İndirimli al 

sandalye, koltuk, cafe sandalye, cafe koltuk, plastik sandalye, plastik koltuk, kollu sandalye, ucuz sandalye, uygun sandalye, bahçe sandalyesi, otel sandalyesi, otel koltuğu, rattan koltuk, rattan sandalye, 

Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set
-20 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-6LI
Bahçe Koltuğu Bahex® Paris Metal Ayaklı 6'lı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
1.595,00₺ 1.990,00₺
Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set
-22 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-4LU
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
1.395,00₺ 1.790,00₺
Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye
-14 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
229,00₺ 265,00₺
Natura Rattan Desenli Koltuk Kollu Bahçe Balkon Teras Natura Rattan Desenli Koltuk Kollu Bahçe Balkon Teras
-24 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Natura Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Natura Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddeleri..
295,00₺ 390,00₺
Natura Rattan Desenli Sandalye Bahçe Balkon Teras Natura Rattan Desenli Sandalye Bahçe Balkon Teras
-27 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Natura Sandalye
Bahex Violet Rattan serisi Natura Sandalye ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Natura Sandalye üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı madde..
265,00₺ 365,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendi..
750,00₺
Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Antares Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değ..
750,00₺ 950,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Capri Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Capri rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendire..
760,00₺
Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Flash-R Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Flash-R Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerin..
750,00₺ 950,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Gozo Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Gozo rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendiren..
740,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Louise Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Louise rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendir..
650,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Louise XL Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Louise XL rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlen..
680,00₺
Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Octa Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Octa Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerl..
750,00₺ 950,00₺
Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-21 %
Marka: Bahex Model ID: Tilia Royal Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Royal Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değer..
750,00₺ 950,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Sozo Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Sozo rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendiren..
760,00₺
Marka: Bahex Model ID: Tilia Specto Sandalye
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Specto rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerlendir..
590,00₺
Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk
-31 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Trendlüx Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Trendlüx Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Trendlüx Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı madde..
395,00₺ 575,00₺
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)