Menu
Alışveriş Sepetiniz

Sandalye & Koltuk

Sandalye Koltuk lazım? Ucuz Kollu Kolsuz Rattan Plastik Bahçe Cafe Otel ve Restoran Sandalye ve Koltukları Bahex 'te toptan fiyatına İndirimli al 

sandalye, koltuk, cafe sandalye, cafe koltuk, plastik sandalye, plastik koltuk, kollu sandalye, ucuz sandalye, uygun sandalye, bahçe sandalyesi, otel sandalyesi, otel koltuğu, rattan koltuk, rattan sandalye, 

Castel Metal Ayaklı Sandalye Bahçe Balkon Teras Castel Metal Ayaklı Sandalye Bahçe Balkon Teras
-32 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Castel Sandalye
Bahex Castel serisi Castel Sandalye ile bahçe, balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Castel Sandalyeler üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddeler..
137,00TL 200,00TL
Castello Metal Ayaklı Bahçe Balkon Teras Koltuk Castello Metal Ayaklı Bahçe Balkon Teras Koltuk
-42 %
Marka: Bahex Model ID: Bahex Castello Koltuk
Bahex Castello serisi Castello Koltuk ile bahçe, balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Castello Koltuklar üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı maddel..
150,00TL 260,00TL
Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-48 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Flash-R Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Flash-R Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerin..
315,00TL 600,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)