Menu
Alışveriş Sepetiniz

Plastik Sandalye ve Koltuklar

Plastik Bahçe Sandalyesi ve Koltuklar Stella Gardelia Novussi Holiday Siesta Plastik Beyaz Sandalye fiyatları ve modelleri Bahex 'te

Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set Bahçe Koltuğu 6'lı Paris Metal Ayaklı Kollu Plastik Koltuk - Sandalye 6 Adet Set
-40 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-6LI
Bahçe Koltuğu Bahex® Paris Metal Ayaklı 6'lı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
1.195TL 1.990TL
Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set Bahçe Sandalyesi 4'lü Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye 4 Adet Set
-50 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK-4LU
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
895TL 1.790TL
Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye Bahçe Sandalyesi Paris Metal Ayaklı Kollu Koltuk - Sandalye
-37 %
Marka: Bahex Model ID: PARIS-METAL-AYK
Bahçe Sandalyesi Bahex® Paris Metal Ayaklı Koltuk Seti ile Balkon Bahçe Teras ve Diğer tüm alanlarda zevkinize göre Renkli ve etkileyici mekanlar oluşturun, Metal ayakları sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunar, paslanmaya karşı anti statik elektro toz boya ile kaplanmıştır.  ..
135TL 215TL
Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ANTARES Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Antares Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Antares Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değ..
380TL 600TL
Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia FLASH-R Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Flash-R Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Flash-R Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerin..
380TL 600TL
Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia OCTA Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Octa Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Octa Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değerl..
380TL 600TL
Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras Tilia ROYAL Rattan Efektli Koltuk Bahçe Balkon Teras
-37 %
Marka: Tilia Model ID: Tilia Royal Koltuk
Zarif çizgisi ile iç ve dış mekan kullanımları için tercih edilen Royal Koltuk rahatlık ve konforu şık bir tasarım ile buluşturmaktadır. İstiflenebilme özelliği ile de alan kullanımında sizlere kolaylık sağlamaktadır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ürünler Sağlamlık ve Güvenli Kullanım Kriterlerini Değer..
380TL 600TL
Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk Trendlüx Rattan Desenli Kollu Bahçe Balkon Teras Koltuk
-37 %
Marka: Violet Model ID: Bahex Trendlüx Koltuk
Bahex Violet Rattan serisi Trendlüx Koltuk ile bahçe balkon ve teraslarınızda şık ve kullanışlı oturma alanları oluşturun. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatları ile 1. Sınıf Polipropilen hammaddeden üretilen Trendlüx Koltuk üst üste istiflenebilir yapısı, dış mekan şartlarına dayanıklı katkı madde..
315TL 500TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)