Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bahex® Bahçe Mobilyalarında Yeni Yıl İndirimleri başladı,
9 ay'a varan taksit & kargo Bedava avantajlarıyla...

Kampanyalı Ürünlerde %30 'a varan indirimleri kaçırmayın... [ Ürünleri Keşfedin ]

Rattan Oturma Grubu

Bahçe ve Balkon için Rattan Oturma Grubu mu arıyorsun? Aradığın rattan bahçe mobilyası el örgüsü bahçe balkon oturma grupları Bahex 'de Rattan Oturma Gruplarını ve Fiyatlarını şimdi inceleyin.

Rattan Oturma Grubu Fiyatları ve Modelleri Bahex Rattan  Bahçe Mobilyaları

Marka: Bahex Model ID: ALACATI-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Alaçatı  3'lü Rattan Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Alaçatı  3'lü Rattan Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirec..
33.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: ALINA-RATTAN-2+1+1
Bahex Alina Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureAlina Rattan bahçe oturma grubu Alina ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Alina Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Ala..
22.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: AYVALIK-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Ayvalık  3'lü Rattan Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Ayvalık  3'lü Rattan Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirec..
35.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: BOHEM-RATTAN-2+1+1
Bahex Bohem Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBohem Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Bohem Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları..
22.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: COSTA-CAY-SETI
Bahex Costa Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureCosta Rattan bahçe oturma grubu Costa ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Costa Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Ala..
22.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: ERGUVAN-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Erguvan Plus Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex ERGUVAN PLUS Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Erguvan Plus ..
49.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: GARDENYA-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Gardenya Köşe Rattan Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Gardenya Köşe Rattan Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilm..
32.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: GRAND-RATTAN-3+1+1
Bahex Grand Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureGrand Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Grand Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları..
27.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: HELEN-2LI
Bahex Helen Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureHelen Rattan Çay Seti bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter... Bahex Helen Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı ..
20.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: IDA-RATTAN-2+1+1
Bahex İda Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor Furnitureİda Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex İda Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşt..
20.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: Bahex İkili Set Marina & NUT Salıncak
Bahex İkili Set Marina Luxury Oturma Grubu 3+1+1 & NUT SalıncakBahex Marina Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Marina ..
22.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: LOFT-2LI
Bahex Loft Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureLoft Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Loft Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Ol..
22.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: LOTUS-2LI
Bahex Lotus Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureLotus Rattan Çay Seti bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter... Bahex Lotus Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı ..
21.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: LOTUS-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Lotus 3'lü Rattan Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Lotus 3'lü Rattan Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmi..
24.000,00₺
Model ID: LYON-CAY-SETI
Bahex LYON Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureLyon Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Lyon Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Ol..
17.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: Marina-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Marina Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Marina Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Marina&nbs..
17.950,00₺
Marka: Bahex Model ID: OSCAR-2Lİ
Bahex Oscar 2+1+1+Sehpa Çay Seti  2'li Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Oscar Alüminyum Çay Seti ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilm..
15.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: PERU-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Peru Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex PERU Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Peru Oturma Grubu İç ve Dış M..
31.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: SALVİA-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Salvia Plus Alüminyum Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex SALVIA Alüminyum Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Alümin..
38.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: BHX-VIO-RATTAN-4LU-CAMSIZ
Bahex Santana Rattan 4 Kişilik Oturma Grubu Minderli &  (Camsız) Sehpalı Takım Bahex Santana Rattan Desenli Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rah..
5.450,00₺
Marka: Bahex Model ID: TELVE-RATTAN-2+1+1
Bahex Telve Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureTelve Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Telve Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları..
11.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: TULIP-RATTAN-2+1+1
Bahex Tulip Rattan Çay Seti Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureTulip Rattan bahçe oturma grubu bohem ve modern çizgileri ile bahçe ve balkonda tarzınızı yansıtmaya yeter...Bahex Tulip Rattan Çay Seti  ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Ala..
20.000,00₺
Marka: Bahex Model ID: ZAMBAK-KOSE-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Zambak Köşe Oturma Grubu Luxury Outdoor FurnitureBahex ZAMBAK KÖŞE Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Zambak Köşe Oturma Grubu..
61.500,00₺
Marka: Bahex Model ID: Zambak-OTURMA-GRUBU-3LÜ
Bahex Zambak Oturma Grubu 3'lü Set Luxury Outdoor FurnitureBahex Zambak Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek tasarımda üretilmiştir. Bahex Zambak Otu..
51.900,00₺
Marka: Bahex Model ID: BHX-VIO-RATTAN-5LI-CAMSEHPA
Bahex Santana Rattan 5 Kişilik Oturma Grubu Minderli &  (Camsız) Sehpalı Takım Bahex Santana Rattan Desenli Oturma Grubu ile Bahçe Balkon ve Teraslarınızda Şık ve Kullanışlı Oturma Alanları Oluşturun. Kaliteli Yapısı, Konforlu kullanımı ile sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek t..
7.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)